HELEN DORON | Helendoron Kindergarten
Helen Doron

Helen Doron

IMG HD

 

 

 

 

 

 

 

 

İngiltere doğumlu Helen Doron, Birleşik Krallık Reading Üniversitesi Dil Bilimi ve Fransızca Bölümünden (Yüksek Onur Derecesi ile) akademik lisans eğitimini tamamlayarak mezun olmuş ve Dil Bilimi üzerine lisansüstü derecesini tamamlamadan önce Fransa’da Poitiers Üniversitesinde ders vermiştir. Helen Doron, çocukların yeni bir dili önce anlayarak ve konuşarak, daha sonra ise okuyarak ve yazarak öğrendiğini anlamış ve bu anlayışını uyguladığı İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL) eğitimi vermeye başlamıştır.

Edindiği tecrübeleri ve aldığı geri bildirimleri kullanarak, Helen Doron Metodu adıyla bilinen kendi özel öğretme yöntemini geliştirmiştir. Doğal, eğlenceli ve etkin eğitim programlarına olan ihtiyacı anlayan Helen, yöntemini Matematik, Fen, Beden Eğitimi vs. gibi diğer alanlarda da uygulamıştır. 

Aşağıda belirtilen uluslararası uzmanlar dâhil olmak üzere, Helen Doron’un yöntemi pek çok akademik çevre tarafından onaylanmıştır.

 

  • Profesör Heiner Boettger, Eichstaett-Ingolstadt Katolik Üniversitesi İngilizce Eğitimi Bölümü, Almanya
  • Dr Rita Falter, Tıp Doktoru ve Öğretmen Eğitmeni, Macaristan
  • Dr Katarzyna Rokoszewska, Jan Dlugosz Üniversitesi, Czestochowa, Polonya
  • Cambridge Üniversitesi, Birleşik Krallık 

 

Helen Doron’un geçmişteki ve hala da devam eden tutkusu bebeklerin ve küçük yaştaki çocukların öğrenme becerilerini en üst seviyeye çıkarmak ve bunu gerçekleştirecek en iyi programları yaratmak olmuştur. Helen Doron Anaokulları, Helen’in tüm hayatı boyunca sürdürdüğü çalışmanın gerçek hedeflerinin hayata geçmiş halidir.

 

Helen Doron, gurur duyduğu 3 yetişkin çocuğun annesidir. 

 

KINDERGARTEN

button Gallery

Galeri


 

button FC

Franchise Firsatlari

Helen Doron Egitim Grubu'nun bir parasi olun